MALE SIVE CELICE

V sredo, 19. 11. 2014, so se učenci 7. a razreda udeležili snemanja oddaje Male sive celice v studiu RTV SLO.

Za OŠ Lenart so proti OŠ Solkan tekmovali JAN KOSTANJŠEK, ZALA BREZNIK in JANA ZORKO. Zelo ponosni smo na naše tekmovalce, ki so pokazali veliko znanja, se dobro borili in odlično zastopali našo šolo, saj so po treh tekmovalnih nalogah celo vodili. Na koncu jim je sreča malo obrnila hrbet in so za pet točk zaostali za tekmeci.

Pohvaliti gre tudi ostale učence 7. a razreda in štiri predstavnice 7. b razreda, ki so na snemanju oddaje sodelovali kot navijači. Tudi oni so zelo dobro opravili svojo nalogo.

Snemanje oddaje je bilo posebno doživetje, saj je bil marsikdo prvič v pravem televizijskem studiu. Režiser, njegova asistentka, g. Ravnohrib in vsi iz komisije, ki so skrbeli, da snemanje poteka, kot mora, so bili zelo prijazni in z veseljem odgovarjali na vse, kar nas je zanimalo.

Oddaja bo na televiziji v naslednjih terminih:

• sobota, 13. december 2014, dopoldne
  • sreda, 17. december 2014, popoldne