RAZREDNA STOPNJA

Dopoldanske individualne govorilne ure za starše bodo dvakrat na mesec, in sicer prvi in zadnji teden v mesecu, za učence pa vsak prvi in tretji teden v mesecu. Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 17.00 do 18.30.

RAZRED RAZREDNIK GOVORILNE URE UČENCI GOVORILNE URE STARŠI UČILNICA
1. a Tomi Ploj Ponedeljek,
11.50 – 12.40
Petek,
10.15 – 11.00
Matična učilnica
1. b Vesna Rošker Sreda,
12.45 – 13.30
Sreda,
9.10 – 9.55
Matična učilnica
1. c Andreja Nudl Sreda,
12.45 – 13.30
Sreda,
10.15 – 11.00
Matična učilnica
2. a Darinka Kolarič Torek,
12.45 – 13.30 
Torek,
8.20 – 9.05 
Matična učilnica
2. b Maja Tuš Četrtek,
11.55 – 12.40
Petek,
11.05 – 11.50
Mavrična Učilnica
2. c Alenka Jenuš Četrtek,
11.55 – 12. 40 
Sreda,
11.00 – 11.50 
Matična učilnica
3. a Ksenija Preložnik Četrtek, 
12.45 – 13.30
Ponedeljek,
11.55 – 12.40 
Matična učilnica
3. b Andreja Habjanič Torek,
12.40 – 13.30
Ponedeljek,
9.10 – 9.55
Matična učilnica
3. c Marjetka Šenekar Ponedeljek,
12.40 –13.30 
Torek,
9.10 – 9.55 
Kabinet RP
4. a Brankica Keser Petek,
11.05 – 11.50
Petek,
12.45 – 13.30 
Učilnica 4. a
4. b Breda Špindler  Petek,
12.45 – 13.30 
Sreda,
11.05 – 11.50
Učilnica 4. b
4. c Tadeja  Volavšek Sreda,
12.45 – 13.30
Torek,
11.05 – 11.50 
Učilnica 4. c
5. a Rebeka Peršak Petek,
13.50 – 14.35 
Ponedeljek,
10.15 – 11.00 
Učilnica 5. a
5. b Marija Peserl V. Petek,
13.50 – 14.35
Torek,
9.10 – 9.55  
Učilnica 5. b
5. c Kaja Kirbiš Petek,
13.50 – 14.35 
Petek, 
10.15 – 11.00
Učilnica 5. c
OPB, MA Adrijana Jazbinšek Torek,
11.55 – 12.40
Sreda, 
11.55 – 12.40
Učilnica GOS
OPB, SLJ Andreja Čelan Četrtek,
10.15 – 11.00 
Sreda,
10.15 – 11.00 
Učilnica GOS
OPB, SLJ Simona Vindiš Pirc   Sreda,
8.20 – 9.05
 Sreda,
11.05 – 11.50
Učiteljski kabinet
OPB, SLJ Nadja Ferk Rodeš Torek,
7.30 – 8.15
Petek,
11.05 – 11.50         
Učilnica THV2
OPB Urška Kukovec Ponedeljek,
11.55 – 12.40 
 Torek,
11.05 – 11.50
Zbornica sp. šole
OPB Breda Čop Senekovič Sreda,
11.55 – 12.40
Petek,
11.55 – 12.40
Zbornica sp. šole
OPB Barbara Domajnko Petek,
11.55 – 12.40
Ponedeljek, 
11.55 – 12.40
Zbornica šole
OPB Melani Vrbec  Ponedeljek,
14.40 – 15.25
 Torek,  
10.15 – 11.00     
Učilnica GOS
2.str.del.  Sonja Bošković Ponedeljek, 
10.15 – 11.00 
Sreda, 
10.15 – 11.00 
Zbornica sp. šole
2.str.del.  Karmen Zavrnik Sreda,
9.05 – 9.50 
Četrtek,
9.05 – 9.50
Matična učilnica
2.str.del.  Marija Štraus Petek,  
11.05 – 11.50
Sreda, 
10.15 – 11.00 
Mavrična učilnica
TJA Katja Kolarič    Širovnik Četrtek, 
7.30 – 8.15 
Četrtek,
12.45 – 13.30 
Učiteljski kabinet

.

PREDMETNA STOPNJA

Dopoldanske individualne govorilne ure za starše bodo dvakrat na mesec, in sicer prvi in zadnji teden v mesecu, za učence pa vsak teden. Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 16.30 do 18.00.

RAZRED UČITELJ PREDMET GOVORILNE URE UČENCI GOVORILNE URE STARŠI UČILNICA
6. a Maja Trafela Lubej TJA Sreda,
13.50 – 14.35 
Ponedeljek,
9.10 – 9.55 
Učilnica AN
6. b Anica Zarnec MAT Ponedeljek,
13.30 – 14.15 
Četrtek, 
10.15 – 11.00  
Matična učilnica
6. c Nina Pomberg MAT Ponedeljek,
13.30 –14.15 
Četrtek,
10.15 – 11.00
Matična učilnica
7. a Tadeja Kurnik Hadžiselimović SLJ Ponedeljek,
13.30 – 14.15 
Četrtek,
11.05 – 11.50 
Matična učilnica
7. b Bernard Petek GEO, ZGO Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Matična učilnica
7. c Janja Kojc KEM, NAR Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Petek,
9.10 – 9.55
Matična učilnica
8. a Natalija Červek BIO, GEO Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Petek,
11.05 – 11.50 
Kabinet KE
8. b Leonida Rokavec SLJ Petek,
13.30 – 14.15 
Četrtek,
11.55 – 12.40 
Matična učilnica
9. a Emica Jelatancev ŠPO Ponedeljek,
14.40 – 15.25
Ponedeljek,
13.35 – 14.20
Kabinet ŠPO
9. b Simona Peserl Vezovnik TJA Ponedeljek, 
13.50 – 14.35
Sreda, 
10.15 – 11.00 
Matična učilnica
  Gregor Škratek RAČ, TIT Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Četrtek,
11.05 – 11.50
Kabinet KE
  Srečko Kebrič MAT Torek,
13.30 – 14.15
Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Pisarna 37
  Andrej Šalamun ŠPO, OPB Torek,
13.50 – 14.35 
Sreda,
10.15 – 11.00 
Kabinet ŠPO
  Manja Mulec TJA,NI nemščina Torek,
12.45 – 13.30
Četrtek,
11.05 – 11.50
Matična učilnica
  Marina Zimič GUM Torek,
13.30 – 14.15 
Ponedeljek,
9.10 – 9.55 
Učilnica in kabinet GUM
  Tilen Fidler FIZ, TIT, Ponedeljek,
10.15 – 11.00 
Torek,
13.50 – 14.35
Kabinet FIZ, učilnica FIZ
  Andreja Štancer LUM Četrtek,
10.15 – 11.00
Četrtek,
13.30 – 14.15
Učilnica LUM
  Gregor Zorko ŠPO Sreda, 
13.45 – 14 30 
Sreda,
8.20 – 9.05 
Kabinet ŠPO
  Peter Šenekar GEO  Torek,
13.30 – 14.15
Ponedeljek,
11.55 – 12.40
Učiteljski kabinet
  Sanja Zadravec Laborant, GOS  Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Sreda,
8.20 – 9.05 
Kabinet KE
  Erika Zorman TJA Petek,
12.45 – 13.30 
Četrtek, 
11.05 – 11.50 
Kabinet učitelji
  Mojca Rebernak socialna delavka Ponedeljek,
13.50 – 14.35
Ponedeljek,
9.10 – 9.55
Pisarna 13
  Nika Radišič psihologinja Torek,
13.50 – 14.35
Četrtek,
8.20 – 9.05
Pisarna 13
  Darka Sukič pedagoginja Ponedeljek,
13.30 – 14.15 
 Ponedeljek,
8.20 – 9.05
Pisarna 14
  Melani Vrbec GOS  Ponedeljek,
14.40 – 15.25
 Torek,  
10.15 – 11.00     
Učilnica GOS

.

ONIS IN PPVI

RAZ.  UČITELJ GOVORILNEURE – UČENCI GOVORILNEURE – STARŠI UČILNICA
1. – 2.  č Marija Kebrič Torek,
12.45 – 13,30
Ponedeljek,
11.05 – 11.50 
Matična učilnica
3., 4., 5.č Veronika Kosi Murko Sreda,
12.40 – 13.30 
Ponedeljek,
11.05 – 11.50 
Matična učilnica
6., 7., 8., 9. č Sabina Mulec Torek,
12.40 – 13.30
Petek,
8.20 – 9.05 
Matična učilnica
OPB Karina Žarn Torek,
11.50 – 12.40 
Četrtek,
11.50 – 12.40 
Mavrična učilnica
PPVI1, 2, 3/1 Katja Ornik Petek,
12.45–13.30 
Torek,
8.20–9.05 
Matična učilnica
PPVI3/2, 4, 6 Mateja Bela Torek,
10.15 – 11.00 
Četrtek, 
10.15 – 11.00 
Matična učilnica
Druga str. delavka v 1.r Mateja Polc Sreda,
11.05 – 11.50
Torek,  
12.45 – 13.30
Mavrična učilnica
specialna pedagoginja Manuela Fišer Ponedeljek,
13.50 – 14.35  
Petek,
10.15 – 11.00   
Pisarna 60
pedagoginja Karmen Zelenko Torek, 
13.30 – 14.15 
Ponedeljek, 
11.05 – 11.50 
Pisarna 60
specialna pedagoginja Maja Šantl Ponedeljek,
13.50 – 14.35
Četrtek,
9.10 – 9.55
Pisarna 60

 

(Visited 734 times, 2 visits today)