Spoštovani otroci, učenci in starši!

V skladu z okrožnico Ministrstva za znanost, šolstvo in šport št. 6030-1/2020/8 in sklepa Vlade RS št. 18100-7/2020/2 in odredbe ministra za zdravje se vzgojno-izobraževalna dejavnost na OŠ Lenart in v Vrtcu Lenart od 16. 3. 2020 ne bo izvajala fizično.

To pomeni, da otroci in učenci od ponedeljka, 16. 3. 2020, do nadaljnjega ostanejo v domači oskrbi.

Jutri, v petek, 13. 3. 2020, se bodo šolske dejavnosti odvijale po ustaljenem urniku, prav tako bo jutri deloval tudi vrtec. Glede na priporočila  vam svetujemo, da v primerih, ko lahko zagotovite domače varstvo za učence in otroke v vrtcu, to storite že jutri. O odsotnosti obvestite razrednika in vzgojitelje.

Prosimo, da redno spremljate objave na naši spletni strani in upoštevate navodila za preprečevanje širjenja nalezljive bolezni COVID19, ki jih dajejo NIJZ in pristojne inštitucije.

Priporočamo  tudi, da otroci ostajajo doma, imajo omejene stike z drugimi osebami in preživljajo čas v naravi.

Učenci bodo  doma del časa  namenili šolskemu delu, zato vas, spoštovani starši, vljudno prosimo, da spremljate  informacije na naši spletni strani.

S spoštovanjem,

Ravnatelj: Marjan Zadravec