Velja od 22. 4. do 26. 4. 2024
ZAJTRK Kus-kus na mleku (1, 7), biga (1).
MALICA Polbeli kruh (1), domač namaz s tuno (4, 7), sveža rdeča paprika, šipkov čaj z limono in medom.
KOSILO Bistra zelenjavna juha z zakuho (1, 3, 9), goveji stroganov (1), njoki (1, 3, 7), kumarična solata, voda.
POP. MALICA Prepečenec (1), sadni jogurt (7).

ŠOLSKA SHEMA: DOMAČA JABOLKA – SADJARSKA KMETIJA TOŠ

ZAJTRK Turist kruh (1), pašteta, sveža zelena paprika, šipkov čaj.
MALICA Mleko s koruznimi kosmiči* (7), beli kruh (1).
KOSILO Kremna cvetačna juha (7), makaronovo meso (1, 3), rdeča pesa v solati, 100 % jabolčni sok* razredčen z vodo.
POP. MALICA Čajni rogljiček (1, 3, 7), rezine ananasa.

ŠOLSKA SHEMA: DOMAČE MLEKO – KMETIJA KOCBEK

ZAJTRK Rženi kruh (1), kremno maslo (7), rezine svežih kumaric, kakav (6,7).
MALICA Črna žemlja (1) s salamo, korenček, banana, borovničev čaj.
KOSILO Kokošja juha z vlivanci (1, 3, 9), mesne kroglice v paradižnikovi omaki (1), pire krompir (7), zelena solata z jabolčnim kisom*, voda.
POP. MALICA Zrnati kruh (1), sadni izbor, zeliščni čaj.
ZAJTRK Pirin kruh (1), kisla smetana (7), borovničev džem, metin čaj.
MALICA Žemlja z otrobi (1), rezine poltrdega sira, mozzarella (7), češnjev paradižnik, otroški čaj.
KOSILO Krompirjeva kmečka juha (1), turist kruh (1), zdrobov narastek (1, 3, 7), jabolčna čežana, voda.
POP. MALICA Koruzni kruh (1), palčke sira (7), suho sadje (brusnice, rozine, marelice) (12).
ZAJTRK
MALICA
KOSILO
POP. MALICA

V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico do spremembe jedilnika. Živila označena z * so ekološka živila oz. izdelki.

LEGENDA:

Snovi ali proizvodi, ki povzročajo alergijo ali preobčutljivost: 1.  Žita, ki vsebujejo gluten, 2.  Raki in proizvodi iz rakov, 3.  Jajca in proizvodi iz jajc, 4.  Ribe in proizvodi iz rib, 5.  Arašid (kikiriki) in proizvodi iz arašidov, 6.  Zrnje soje in proizvodi iz soje, 7.  Mleko in mlečni izdelki (vsebujejo laktozo),  8.  Oreški, 9.  Listna zelena in proizvodi iz nje, 10.  Gorčično seme ali proizvodi iz njega, 11.  Sezamovo seme ali proizvodi iz njega, 12.  Žveplov dioksid ali sulfiti v koncentraciji (več kot 10 mg/kg ali 10 mg/l glede na skupni SO2), 13.  Volčji bob in proizvodi iz njega, 14.  Mehkužci in proizvodi iz njih.

(Visited 16.970 times, 1 visits today)