Oddelek: 1.a
Razrednik: Ksenija Šteflič

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 SLJ SLJ SLJ ŠPO  N1A
 2 SLJ  MAT MAT ŠPO SLJ
 3 MAT N1A LUM SLJ MAT
 4 SPO SPO LUM SPO GUM
 5 ŠPO  GUM DDP    
 6          

.
.
Oddelek: 1.b

Razrednik: Andreja Habjanič

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 SLJ SLJ SLJ ŠPO  SLJ
 2 SLJ N1A MAT ŠPO  N1A
 3 MAT MAT LUM SLJ  MAT
 4 SPO  SPO LUM SPO GUM
 5  ŠPO  GUM DDP    
 6          

.
.
Oddelek: 1.c

Razrednik: Marjetka Šenekar

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 SLJ N1A ŠPO SLJ SLJ
 2 SLJ MAT ŠPO MAT  MAT
 3 MAT SLJ SLJ SPO  N1A
 4 SPO LUM SPO GUM GUM
 5   LUM DDP   ŠPO 
 6          


.
Oddelek: 2.a
Razrednik: Vesna Rošker

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 ŠPO  SLJ MAT SLJ  SLJ
 2 ŠPO MAT SLJ SLJ  MAT
 3 MAT GUM SLJ SPO  ŠPO
 4 SLJ  TJA LUM GUM SPO
 5  SPO  DDP LUM   TJA
 6          

.
.
Oddelek: 2.b
Razrednik: Barbara Domajnko

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 SLJ  SLJ  ŠPO SLJ SLJ
 2 SLJ MAT ŠPO TJA  SLJ
 3 MAT SPO MAT SPO MAT
 4 SPO GUM SLJ GUM LUM
 5 ŠPO TJA DDP   LUM
 6          

.
.
Oddelek: 2.c

Razrednik: Tomi Ploj

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 ŠPO MAT  TJA SLJ  SLJ
 2 ŠPO SLJ  SLJ SLJ MAT
 3 MAT SLJ MAT SPO ŠPO
 4 SLJ SPO LUM GUM TJA
 5  SPO GUM LUM   DDP
 6          

.
.
Oddelek: 3.a
Razrednik: Alenka Jenuš

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 TJA  ŠPO MAT SLJ SLJ
 2 SLJ  SLJ SLJ MAT MAT
 3 MAT SLJ SLJ ŠPO SPO
 4 SPO MAT SPO TJA LUM
 5 ŠPO GUM TRAČ GUM LUM 
 6       DDP   

.
.
Oddelek: 3.b
Razrednik: Darinka Kolarič

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 SLJ  TJA  MAT SLJ  SLJ
 2 ŠPO  MAT  ŠPO MAT  SLJ
 3 MAT SLJ  SLJ ŠPO TJA
 4 LUM TRAČ  SLJ SPO MAT
 5 LUM GUM SPO GUM SPO
 6     DDP     

.
.
Oddelek: 3.c
Razrednik: Maja Tuš

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 SLJ  ŠPO  MAT ŠPO  SLJ
 2 MAT  SLJ TJA SLJ TRAČ
 3 TJA  SLJ  GUM SLJ MAT
 4 LUM MAT  SLJ MAT SPO
 5 LUM SPO SPO GUM  ŠPO
 6   DDP       

.
.
Oddelek: 4.a
Razrednik: Breda Špindler

   PON TOR SRE ČET PET
 0    DDP      
 1 SLJ  MAT TJA SLJ ŠPO
 2 DRU  TJA MAT MAT MAT
 3 MAT NIT SLJ DRU SLJ
 4 NIT SLJ LUM ŠPO NIT
 5 ŠPO  GUM/RU LUM GUM TRAČ
 6 NUM,N2N
 NTE,NŠP      
 7 NUM,N2N        

.
.
Oddelek: 4.b
Razrednik: Brankica Keser

   PON TOR SRE ČET PET
 0    DDP      
 1 SLJ MAT SLJ SLJ ŠPO
 2 NIT  SLJ MAT MAT MAT
 3 MAT  TJA NIT DRU SLJ
 4 ŠPO ŠPO LUM TJA NIT
 5 DRU TRAČ LUM GUM RU
 6 NUM,N2N  NTE,NŠP     NŠP  
 7 NUM,N2N        

.
.
Oddelek: 4.c
Razrednik: Tadeja Volavšek

   PON TOR SRE ČET PET
 0    DDP      
 1 SLJ MAT SLJ SLJ ŠPO
 2 DRU  SLJ MAT MAT MAT
 3 MAT NIT NIT NIT TJA
 4 ŠPO TJA DRU LUM SLJ
 5 TRAČ ŠPO GUM LUM RU
 6 NUM,N2N  NTE,NŠP    NŠP   
 7 NUM,N2N        

.
.
Oddelek: 5.a
Razrednik: Marija Peserl

   PON TOR SRE ČET PET
 0     DDP     
 1 ŠPO  SLJ MAT ŠPO  MAT
 2 SLJ  MAT SLJ DRU  TJA
 3 TJA NIT ŠPO SLJ NIT
 4 MAT TJA NIT LUM GUM
 5 DRU  GUM/RU DRU LUM SLJ
 6 NUM,NTE
  N2N  NŠP GOS
 7 NUM,NTE    N2N    

.
.
Oddelek: 5.b
Razrednik: Rebeka Peršak

   PON TOR SRE ČET PET
 0      DDP    
 1 DRU  SLJ MAT TJA MAT
 2 SLJ MAT  NIT SLJ GUM
 3 TJA  NIT  SLJ ŠPO SLJ
 4 MAT GOS  DRU DRU TJA
 5 ŠPO GUM/RU  ŠPO NIT LUM
 6 NUM,NTE    N2N
 NŠP LUM
 7 NUM,NTE    N2N
   

.

Oddelek: 5.c
Razrednik: Kaja Kirbiš

   PON TOR SRE ČET PET
 0      DDP    
 1 SLJ  MAT NIT SLJ GUM/RU
 2 DRU ŠPO TJA GUM MAT
 3 MAT TJA  SLJ NIT SLJ
 4 LUM NIT  ŠPO DRU ŠPO
 5 LUM SLJ DRU MAT TJA
 6 NUM,NŠP
NTE
   N2N,NŠP
  GOS
 7 NUM,NTE    N2N
   

.
.
Oddelek: 6.a
Razrednik: Natalija Červek

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 TJA TJA MAT SLJ MATm
 2 MAT ZGO GEO LUM ŠPO
 3 ŠPO NAR ŠPO NAR GUM
 4 SLJ TIT/GOS SLJm MAT SLJ
 5 SLJ TIT/GOS TJAm GOS/TIT TJA
 6 NUM,NŠP
NTE
  NŠP,N2N  GOS/TIT RU
7 NUM,NTE     N2N    

.
.
Oddelek: 6.b
Razrednik: Leonida Rokavec

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 TJA  TIT/GOS MAT SLJ MATm
 2 NAR TIT/GOS LUM TJA ŠPO
 3 ŠPO  MAT SLJm ZGO  SLJ
 4 TIT/GOS  NAR TJAm GUM  TJA
 5 TIT/GOS  SLJ LUM MAT GEO
 6 NUM,NŠP
NTE
SLJ NŠP,N2N  RU  
7 NUM,NTE  NŠP   N2N    

.
.
Oddelek: 7.a
Razrednik: Ema Jelatancev

   PON TOR SRE ČET PET
 0          RU
 1 MAT  SLJ DKE TJA  GEO
 2 GUM  MAT TJA TIT  TJAm
 3 ZGO GEO SLJ SLJm SLJ
 4 LUM ZGO ŠPO NAR ŠPO
 5 NAR TJA MAT NAR MATm
 6 ŠZZ SPH  UBE NI1,N2F ŠHO 
 7    SPH  GKL NI1,N2F   

.
.
Oddelek: 7.b
Razrednik: Simona Peserl Vezovnik

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 MAT SLJ TJA TJA NAR
 2 TJA MAT MAT ZGO TJAm
 3 NAR GEO SLJ SLJm ŠPO
 4 NAR  GUM ZGO TIT SLJ
 5 GEO ŠPO DKE LUM MATm
 6 FIV SPH UBE ŠZZ,N2F
NI1,LS1
 ŠHO
7 FIV  SPH GKL  N2F, NI1
 LS1
 

.
.
Oddelek: 8.a
Razrednik: Anica Zarnec

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 FIZ  KEM BIO TIT SLJ
 2 SLJ/RU  SLJ GEO SLJ MAT
 3 MAT ŠPO TJA LUM GEO/BIO
 4 TJA MAT MAT ZGO KEM
 5 GUM ZGO FIZ TJA ŠPO
 6 ŠHK,FIV
LS2
MME,ŠSP DKE N2F
NI2,ŠHO
7 FIV,LS2   POK,ŠSP
 N2F NI2 

.
.
Oddelek: 8.b
Razrednik: Maja Trafela Lubej

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 GEO/BIO  GUM FIZ FIZ SLJ
 2 SLJ/RU SLJ KEM SLJ MAT
 3 MAT ŠPO TJA TIT GEO
 4 TJA MAT MAT LUM ZGO
 5 ZGO KEM BIO TJA ŠPO
 6 ŠHK,FIV
LS2
ŠSP,MME DKE
N2F
NI2,ŠHO
 7 FIV,LS2    POK,ŠSP
OGK
 N2F NI2 

.
.
Oddelek: 8.c
Razrednik: Srečko Kebrič

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 GEO/BIO  KEM ŠPO ZGO SLJ
 2 SLJ/RU SLJ FIZ SLJ MAT
 3 MAT TIT TJA FIZ KEM
 4 TJA MAT MAT ŠPO DKE
 5 LUM GEO GUM TJA BIO
 6 FIV,LS2   ŠSP,MME
ZGO
N2F
 
 7 FIV,LS2    POK,ŠSP
OGK
 N2F  

.
.
Oddelek: 9.a
Razrednik: Bernard Petek

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 ZGO BIO KEM GUM FIZ
 2 LUM ŠPO SLJ MAT GEO
 3 SLJ SLJ GEO TJA MAT
 4 MAT FIZ TJA SLJ KEM
 5 TJA MAT ŠPO ZGO SLJ/RU
 6 ŠHO,ROM  NI3  BIO
LSN3 IŠP,ŠHO
 7   NI3 OGK,POK  LSN3  

.
.
Oddelek: 9.b
Razrednik: Janja Kojc

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 LUM  GEO ZGO KEM BIO
 2 ZGO FIZ SLJ MAT FIZ
 3 SLJ SLJ BIO TJA MAT
 4 MAT  ŠPO TJA SLJ GEO
 5 TJA  MAT KEM ŠPO SLJ/RU
 6 ROM NI3 GUM N2F,LSN3  ŠHO,IŠP
7   NI3  POK,OGK N2F,LSN3  

.
.
Oddelek: 9.c
Razrednik: Tadeja Kurnik Hadžiselimović

   PON TOR SRE ČET PET
 0          
 1 KEM  ZGO GUM LUM GEO
 2 GEO BIO SLJ MAT BIO
 3 SLJ SLJ FIZ TJA MAT
 4 MAT  ŠPO TJA SLJ FIZ
 5 TJA  MAT ZGO ŠPO SLJ/RU
 6 ROM,ŠHO NI3 KEM LSN3  IŠP
7   NI3  GKL,OGK
POK
LSN3