Spoštovani starši in skrbniki,
.
žal nas je trenutna situacija v zvezi s širjenjem nalezljive bolezni COVID19 pripeljala do tega, da so od jutri naprej zaprte vzgojno-izobraževalne ustanove.

V ta namen se bodo učenci OŠ Lenart izobraževali preko spletnih učilnic, do katerih lahko tudi brez gesel (kot gostje) dostopajo na spletni strani šole.

V njih bodo učitelji za vsak dan po urniku objavljali zadolžitve za posamezen razred.

Pri tem vas, cenjeni starši, vljudno prosimo, da nam pomagate v teh izrednih razmerah, kolikor je to le mogoče. Učence opozorite, da nimajo “počitnic” ter jih spodbudite k rednemu ter odgovornemu delu.

Za morebitna vprašanja in dileme pa bomo učitelji na voljo po elektronski pošti.

Prepričani smo, da nam s skupnimi močmi lahko uspe tudi na daljavo delo opraviti v najboljši možni meri ter se na ta način obenem zoperstaviti virusu.

V upanju, da se bomo z učenci kmalu lahko ponovno srečali v šolskih klopeh Vas lepo pozdravljamo in želimo, da ostanete zdravi.

Lenart, 15. 3. 2020

Marjan Zadravec, ravnatelj