RAZREDNA STOPNJA

Dopoldanske individualne govorilne ure za starše bodo dvakrat na mesec, in sicer prvi in zadnji teden v mesecu, za učence pa vsak teden. Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 17.00 do 18.30.

RAZRED RAZREDNIK GOVORILNE
URE ZA STARŠE
GOVORILNE
URE ZA UČENCE
UČILNICA
1. a Tomi Ploj Vsak dan pred poukom Vsak dan po pouku Matična učilnica
1. b Vesna Rošker Vsak dan pred poukom Vsak dan po pouku Matična učilnica
1. c Barbara Domajnko Vsak dan pred poukom Vsak dan po pouku Matična učilnica
2.a Darinka Kolarič Petek,
11.05 – 11.50
Vsak dan po pouku Matična učilnica
2. b Alenka Jenuš Četrtek,
9.10 – 9.55
Vsak dan po pouku Zbornica
3. a Andreja Habjanič Petek,
11.05 – 11.50
Vsak dan po pouku Matična učilnica
3. b Marjetka Šenekar Četrtek,
10.15 – 11.00
Vsak dan po pouku Matična učilnica
4. a Brankica Keser Torek,
11.05 – 11.50
Četrtek, 
7.30 – 8.15
Matična učilnica
4. b Breda Špindler Sreda,
10.15 – 11.00
Sreda,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
4. c Manica Žgajner Sreda,
11.05 – 11.50
Četrtek,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
5. a Marija Peserl Torek,
10.15 – 11.00
Petek,
13.50 – 14.35
Matična učilnica
5. b Rebeka Peršak Torek,
10.15 – 11.00
Petek,
13.50 – 14.35
Matična učilnica
TJA Katja Kolarič Širovnik Četrtek,
11.05 – 11.50
Petek,
12.45 – 13.30
Matična učilnica

 

OPB

RAZRED UČITELJ GOVORILNE
URE ZA STARŠE
GOVORILNE
URE ZA UČENCE
UČILNICA
OPB 1. r Tadeja Volavšek Četrtek,
11.55 – 12.40
Vsak dan v času OPB Zbornica, matična učilnica
OPB 2. r Adrijana Jazbinšek Četrtek,
11.55 – 12.40
Vsak dan v času OPB  Zbornica, matična učilnica
OPB 2. r Nadja Ferk Rodeš Torek,
10.15 – 11.00
Vsak dan v času OPB  učilnica
gospodinjstva
OPB 3. r Maja Trafela Lubej Ponedeljek,
11.55 – 12.40
Vsak dan v času OPB Matična učilnica TJA
OPB 3. r Tadeja Kurnik Hadžiselimović Sreda,
10.15 – 11.00
Vsak dan v času OPB Matična učilnica OPB
OPB 4. r Tatjana Kraner Četrtek,
10.15 – 11.00
Ponedeljek,
12.45 – 13.30
Učiteljski kabinet
Vzgojiteljica 1. r Karmen Zavrnik Vsak dan pred poukom Vsak dan v času OPB Matična učilnica OPB
Vzgojiteljica 1. r Marija Štraus Torek,
8.20 – 9.05
Vsak dan v času OPB Matična učilnica OPB

 

PREDMETNA STOPNJA

Dopoldanske individualne govorilne ure za starše bodo dvakrat na mesec, in sicer prvi in zadnji teden v mesecu, za učence pa vsak teden. Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 16.30 do 18.00.

 RAZRED  UČITELJ  PREDMET GOVORILNE URE ZA STARŠE GOVORILNE URE ZA UČENCE  UČILNICA
6. a Leonida Rokavec SLJ Četrtek,
9.10 – 9.55
Sreda,
13.30 – 14.15
Učilnica SLJ
6. b Natalija Červek BIO, GEO Sreda,
11.55 – 12.40
Sreda,
13.30 – 14.15
Učilnica BIO
7. a Simona Peserl Vezovnik TJA, SLJ Petek,
9.10 – 9.55
Sreda,
13.45 – 14.30
Matična učilnica TJA
7. b Tatjana Kraner GOS, OPB 4. r Četrtek,
10.15 – 11.00
Ponedeljek,
12.45 – 13.30
Učiteljski kabinet
8. a Anica Zarnec MAT, TIT Sreda,
10.15 – 11.00
Sreda,
13.30 – 14.15
Učilnica MAT
8. b Srečko Kebrič MAT, RAČ, TIT Četrtek,
10.15 – 11.00
Četrtek,
13.30 – 14.15
Matična učilnica RAČ
9. a Andreja Kramberger SLJ, DKE, VIE Četrtek,
9.10 – 9.55
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Učilnica SLJ
9. b Marija Kocbek MAT Sreda,
11.05 – 11.50
Sreda,
13.45 – 14.30
Učilnica MAT
  Janja Kojc KEM, NAR Ponedeljek,
11.55 – 12.40
Torek,
13.50 – 14.35
Učilnica SLJ
  Bernard Petek ZGO, GEO Petek,
9.10 – 9.55
Sreda,
13.30 – 14.15
Učilnica ZGO
  Marina Zimič  GUM  Ponedeljek,
9.10 – 9.55
Torek,
13.30 – 14.15
Učilnica GUM, kabinet 30
  Marjetka Malek Toplak TJA, NI  Petek,
9.10 – 9.55
Ponedeljek,
14.40 – 15.25 
Učilnica 17, kabinet 23
  Daniel Divjak  FIZ, TIT  Torek,
9.10 – 9.55
Ponedeljek,
13.30 – 14.15 
Kabinet FIZ
  Andreja Štancer LUM  Ponedeljek,
9.10 – 9.55
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Učilnica LUM, kabinet 19
  Boris Brunec  ŠPO  Ponedeljek,
7.15 – 8.00
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Pisarna 39
  Ema Jelatancev ŠPO Torek,
8.20 – 9.05
Ponedeljek,
13.50 – 14.35
Kabinet ŠPO
  Gregor Zorko  ŠPO  Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Torek,
13.50 – 14.35
Kabinet ŠPO
  Peter Šenekar  GEO, DRU  Ponedeljek,
8.15 – 9.00
Torek,
13.30 – 14.15 
Učiteljski kabinet

 

ONIS IN PPVI

 RAZRED UČITELJ  PREDMET GOVORILNE URE ZA STARŠE GOVORILNE URE ZA UČENCE  UČILNICA
1., 2., 3. č Marija Kebrič   Torek,
11.05 – 11.50
Sreda,
12.45 – 13.30
Učilnica 10
5., 6. č Marija Brunec   Torek, 
10.15 – 11.00
Torek,
12.45 – 13.30
Učilnica 11
7., 8., 9. č Barbara Hojs   Torek,
11.05 – 11.50
Vsak dan po dogovoru Učilnica 9
OPB Karina Žarn   Ponedeljek, 11.00 – 11.45  Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Učilnica 11
 PPVI I, III, IV Barbara Hojs   Ponedeljek, 
10.20 – 11.20
Vsak dan po dogovoru Matična učilnica
Druga str. del. Karmen Zelenko   Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Torek,
10.15 – 11.00
Matična učilnica
PPVI I, II, III Sabina Mulec   Četrtek,
10.20 – 11.20
Vsak dan po dogovoru  Učilnica 5
PPVI IV, V Mateja Bela   Ponedeljek, 
10.20 – 11.20
Vsak dan po dogovoru Učilnica 4
Varuhinja Maja Keser   Sreda, 
8.20 – 9.20
Vsak dan po dogovoru Učilnica 5

 

SVETOVALNI DELAVCI

  IME IN PRIIMEK   GOVORILNE URE ZA STARŠE GOVORILNE URE ZA UČENCE  UČILNICA
pedagoginja Darka Sukič   Ponedeljek,
8.20 – 9.05
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Pisarna pedagoginje
spec. pedagoginja Manuela Fišer   Po dogovoru Po dogovoru Pisarna 60
spec. pedagoginja Anja Zlatečan   Po dogovoru Po dogovoru Pisarna 60
soc. delavka Mojca Rebernak   Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Pisarna soc. delavke