RAZREDNA STOPNJA

Dopoldanske individualne govorilne ure za starše bodo dvakrat na mesec, in sicer prvi in zadnji teden v mesecu, za učence pa vsak prvi in tretji teden v mesecu. Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 17.00 do 18.30.

RAZRED RAZREDNIK GOVORILNE
URE ZA STARŠE
GOVORILNE
URE ZA UČENCE
UČILNICA
1. a Alenka Jenuš Ponedeljek,
8.20 – 9.05
Četrtek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
1. b Darinka Kolarič Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Četrtek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
1. c Maja Tuš  Torek,
8.20 – 9.05
Četrtek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
2.a Marjetka Šenekar Torek,
10.15 – 11.00
Četrtek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
2. b Andreja Habjanič Torek,
11.05 – 11.50
Četrtek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
2. c Ksenija Šteflič Petek,
9.10 – 9.55
Četrtek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
3. a Tomi Ploj Ponedeljek,
8.20 – 9.05
Četrtek,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
3. b Vesna Rošker Sreda,
8.20 – 9.05
Četrtek,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
3. c Barbara Domajnko Četrtek,
8.20 – 9.05
Petek,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
4. a Breda Špindler Torek,
10.15 – 11.00
Ponedeljek, 
7.30 – 8.15
Matična učilnica
4. b Brankica Keser Petek,
10.15 – 11.00
Ponedeljek,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
5. a Rebeka Peršak Torek,
9.10 – 9.55
Petek,
13.50 – 14.35
Matična učilnica
5. b Marija Peserl Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Petek,
13.30 – 14.15
Matična učilnica
TJA Katja Kolarič Širovnik Torek,
9.10 – 9.55
Sreda,
11.55 – 12.40
Matična učilnica

 

OPB

RAZRED UČITELJ GOVORILNE
URE ZA STARŠE
GOVORILNE
URE ZA UČENCE
UČILNICA
OPB 1. r Tadeja Volavšek Ponedeljek,
11.55 – 12.40
Torek,
11.55 – 12.40
Zbornica, matična učilnica
OPB 1. r Veronika Kosi Murko Petek,
10.15 – 11.00
Petek,
12.45 – 13.30
Zbornica, matična učilnica
OPB 2. r Andreja Nudl Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Torek,
11.55 – 12.40
Zbornica spodnje šole
OPB 2. r Nina Pomberg Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Torek,
7.30 – 8.15
Učilnica THV2
OPB 3. r Nadja Ferk Rodeš Petek,
9.10 – 9.55
Sreda,
11.55 – 12.40
Učilnica OPP3
OPB 3. r Adrijana Jazbinšek Torek,
12.45 – 13.30
Vsak dan v času OPB Zbornica ONIS
OPB 4. r Tatjana Kraner
(Tadeja Plavec)
Četrtek,
11.05 – 11.50
Četrtek,
12.45 – 13.30  
Učilnica GOS
Druga str. del. 1 r. Kaja Kirbiš Sreda,
9.10 – 9.55
Torek,
9.10 – 9.55
Matična učilnica
Druga str. del. 1 r. Karmen Zavrnik Torek,
8.20 – 9.05
Četrtek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
Druga str. del. 1 r. Marija Štraus Četrtek,
10.15 – 11.00
Ponedeljek,
8.20 – 9.05
Matična učilnica

 

PREDMETNA STOPNJA

Dopoldanske individualne govorilne ure za starše bodo dvakrat na mesec, in sicer prvi in zadnji teden v mesecu, za učence pa vsak teden. Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 16.30 do 18.00.

 RAZRED  UČITELJ  PREDMET GOVORILNE URE ZA STARŠE GOVORILNE URE ZA UČENCE  UČILNICA
6. a Anica Zarnec MAT, TIT Torek,
10.15 – 11.00
Četrtek,
13.30 – 14.15
Učilnica MAT
6. b Maja Trafela Lubej TJA Torek,
11.05 – 11.50
Sreda,
13.50 – 14.35
Učilnica TJA
6. c Srečko Kebrič MAT, RAČ, TIT Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Sreda,
13.50 – 14.35
Matična učilnica RAČ
7. a Bernard Petek ZGO, GEO Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Sreda,
13.30 – 14.15
Učilnica ZGO
7. b Janja Kojc KEM, NAR Torek,
11.05 – 11.50
Sreda,
13.30 – 14.15
Učilnica KE
7. c Tadeja Kurnik Hadžiselimović SLJ Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Torek,
13.30 – 14.15
Učiteljski kabinet
8. a Leonida Rokavec SLJ Sreda,
10.15 – 11.00
Sreda,
13.30 – 14.15
Učilnica SLJ
8. b Natalija Červek BIO, GEO Sreda,
11.05 – 11.50
Sreda,
13.30 – 14.15
Učilnica BIO
9. a Simona Peserl Vezovnik
TJA
Torek,
10.15 – 11.00
Torek,
13.30 – 14.15
Matična učilnica TJA
9. b Tatjana Kraner
 GOS, OPB 4. r Četrtek,
10.15 – 11.00
Četrtek,
13.30 – 14.15
Učiteljski kabinet
  Andreja Kramberger SLJ, DKE, VIE Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Učilnica SLJ
  Marija Kocbek MAT Sreda,
9.10 – 9.55
Torek,
13.30 – 14.15
Učilnica MAT
  Marina Zimič  GUM  Ponedeljek,
9.10 – 9.55
Sreda,
13.30 – 14.15
Učilnica GUM, kabinet 30
  Marjetka Malek Toplak TJA, NI  Sreda,
9.10 – 9.55
Ponedeljek,
14.40 – 15.25 
Učilnica 17, kabinet 23
  Daniel Divjak  FIZ, TIT  Sreda,
11.05 – 11.50
Sreda,
13.30 – 14.15 
Kabinet FIZ
  Andreja Štancer LUM  Četrtek,
7.30 – 8.015
Ponedeljek,
14.10 – 14.55
Učilnica LUM, kabinet 19
  Boris Brunec  ŠPO  Ponedeljek,
7.15 – 8.00
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Pisarna 39
  Ema Jelatancev ŠPO Torek,
8.20 – 9.05
Sreda,
13.50 – 14.35
Kabinet ŠPO
  Gregor Zorko  ŠPO  Sreda,
11.05 – 11.50
Sreda,
13.50 – 14.35
Kabinet ŠPO
  Peter Šenekar  GEO, JUV Ponedeljek,
11.55 – 12.40
Ponedeljek,
13.50 – 14.35
Učiteljski kabinet
  Kristina Deleva  TJF Četrtek,
11.55 – 12.40
 Četrtek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
  Mojca Zemljič TIT Torek,
13.30 – 14.15
 Četrtek,
13.30 – 14.15
Matična učilnica

 

ONIS IN PPVI

 RAZRED UČITELJ  PREDMET GOVORILNE URE ZA STARŠE GOVORILNE URE ZA UČENCE  UČILNICA
1., 2., 3. č Marija Kebrič   Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Sreda,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
4., 5., 7. č Marija Brunec   Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Matična učilnica
8., 9. č Katja Heric   Četrtek,
9.10 – 9.55
Ponedeljek,
13.50 – 14.35
Matična učilnica
OPB Karina Žarn   Torek,
11.55 – 12.40
Torek,
14.50 – 15.30
Matična učilnica
Druga str. del. Karmen Zelenko   Ponedeljek,
11.55 – 12.40
Torek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
PPVI I, II, III, IV Sabina Mulec   Petek,
8.20 – 9.05
Petek,
8.20 – 9.05
Matična učilnica
PPVI V, VI Mateja Bela   Petek,
11.00 – 11.45
Petek,
11.00 – 11.45
Matična učilnica
Varuhinja Maja Keser   Vsak dan po dogovoru Vsak dan po dogovoru Matična učilnica

 

SVETOVALNI DELAVCI

  IME IN PRIIMEK   GOVORILNE URE ZA STARŠE GOVORILNE URE ZA UČENCE  UČILNICA
pedagoginja Darka Sukič   Ponedeljek,
8.20 – 9.05
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Pisarna pedagoginje
soc. delavka Mojca Rebernak
(Nina Harl)
  Sreda,
7.30 – 8.15
Sreda,
13.30 – 14.15
Pisarna soc. delavke
spec. pedagoginja Manuela Fišer   Ponedeljek,
12.45 – 13.30 
Torek,
10.15 – 11.00 
Pisarna 60
spec. pedagoginja Maja Šantl   Četrtek,
9.10 – 9.55
Sreda,
13.30 – 14.15 
Pisarna 60