Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo od ponedeljka, 16. 3. 2020 dalje OŠ Lenart ZAPRTA iz razloga zajezitve širitve koronavirusa.

Od ponedeljka, 16. 3. 2020 dalje, bo SAMO za NUJNE PRIMERE odprt oddelek podaljšanega bivanja na Ptujski cesti 25 – pomeni na centralni zgradbi.

Sprejemali bomo le zdrave otroke staršev, ki so dolžni opravljati delo pri delodajalcu in to izkažejo s pisnim potrdilom/izjavo delodajalca. Nujne primere poklicev smo določili na podlagi okrožnice MIZŠ in civilne zaščite:

• zaposlenih v zdravstvu,
  • policiji,
  • vojski,
  • zaporih,
  • komunalnih službah,
  • lekarnah,
  • domovih za ostarele,
  • dežurnih v šolah in vrtcih,
  • redarstvih in
  • službah civilne zaščite.

Da bomo IZREDNO DEŽURSTVO pod POSEBNIMI POGOJI lažje organizirali, vas prosimo, da nas obvestite o morebitni PRISOTNOSTI vašega otroka na spletno pošto: marjan.zadravec@guest.arnes.si  ali na tel. št. 031 326 967 do nedelje, 15. 3. 2020, do 10.00. Prosim, da navedete, od katere ure zjutraj do katere ure popoldan potrebujete varstvo.

Prosimo vas, da z VSO SKRBNOSTJO presodite, ali varstvo zares potrebujete ali lahko otroka kljub vsemu zaupate v drugo varstvo.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko naše spletne strani.

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN ZDRAVO!

Ravnatelj:  Marjan Zadravec