Zaključujejo se šolske počitnice in 1. septembra vas z veseljem pričakujemo v šoli. Upamo, da ste dobro izkoristili počitnice in da se boste polni energije vrnili v šolske klopi. Učitelji in ostali delavci šole že komaj čakamo, da se šola spet napolni z otroškimi glasovi in da skupaj začnemo novo šolsko leto.

Spoštovani starši!

V sredo, 1. septembra 2021, se vaši otroci ponovno vračajo v šolo.  Zaradi trenutno slabših zdravstvenih razmer smo se odločili, da bo sprejem učencev na prvi šolski dan potekal v več terminih. Učenci 2. razreda se zberejo na dvorišču pred spodnjo šolo na Trgu osvoboditve 12 ob 8.00.

Na zgornji šoli se učenci zberejo pred šolo po naslednjem razporedu:

6., 7., 8. in 9. razred: ob 8.00
4. in 5. razred: ob 8.30
3. razred (skupaj s starši): ob 8.45
1. razred: po oddelkih: ob 9. uri – 1. a, ob 10. uri -1. b in ob 11. uri – 1. c
ONIS in PPVI: ob 8.00

Šolsko leto bomo pričeli po modelu B, torej na enak način, kot smo končali.

Verjamemo, da si vsi želimo, da bi vaši otroci, naši učenci, ostali zdravi in da bi lahko pouk izvajali v živo, zato vas vljudno prosimo, da upoštevate vsa priporočila NIJZ glede preprečevanja okužb z virusom SARS-CoV-2.

Ravnatelj: Marjan Zadravec