Vpis v srednje šole bo v letošnjem šolskem letu potekal po naslednjem rokovniku:

• Najkasneje do 11. 5. 2020 morate poslati Prijavnico za vpis v 1. letnik srednje šole na željeno srednjo šolo.
  • Učenci 9. razredov OŠ Lenart boste po pošti dobili žigosane obrazce, na katerih bo tudi podpis ravnatelja.
  • Prijavnice izpolnite in jih sami pošljite na željeno srednjo šolo. Pri tem si pomagajte z navodili, ki so na zadnji strani obrazca za prijavo na vpis v srednjo šolo in s spletno stranjo Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport:

Seznam srednjih šol in Razpis .

V kolikor boste imeli težave pri izpolnjevanju, kontaktirajte šolsko pedagoginjo na e-mail: darka.sukic@guest.arnes.si

Če ste Prijavnico (nepodpisano in ne-žigosano) že poslali na srednjo šolo, ne pošiljajte več druge.

• Na e-mail sukic@guest.arnes.si sporočite, kdaj ste prijavnico oddali in na katero srednjo šolo oziroma v kateri program ste se prijavili.
  • Do 16. junija 2020 bo možno prijavnice prenesti na drugo šolo.
  • Preizkusi posebnih nadarjenosti (umetniške gimnazije, tehnik oblikovanja, fotograf, zobotehnik…) bodo potekali v začetku junija – boste obveščeni.
  • Vpis bo na srednjih šolah potekal od 30. junija do 6. julija 2020.

Darka Sukič, pedagoginja